ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Vykradnutý bankomat v Šúrovciach si prevzal vyšetrovateľ – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Polícia prijala dnes ráno informáciu o poškodenom bankomate v obci Šúrovce, v okr. Trnava.

K udalosti malo prísť krátko pred pol 2 ráno. Polícia miesto uzavrela a prípad si prevzal trnavský vyšetrovateľ, ktorý spolu s expertmi z KEÚ Bratislava dnes vykonali rozsiahlu obhliadku miesta činu. Po zadokumentovaní na mieste udalosti začal vyšetrovateľ vo veci trestné stíhanie pre zločin krádeže v súbehu so zločinom poškodzovania cudzej veci.

Polícia preveruje v tejto chvíli všetky informácie aj po operatívnej línii, preto zatiaľ nie je možné poskytnúť žiadne bližšie informácie.

Na objasnení prípadu polícia intenzívne pracuje.

– – –

Pripájame VIDEO a FOTO redakcie Seredonline:

 

 

 

 

Prvotnú informáciu o udalosti v Šúrovciach sme Vám dnes ráno priniesli v našom médiu tu:

AKTUÁLNE: V nočných hodinách zničili a vykradli bankomat v Šúrovciach – AKTUALIZOVANÉ

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Dobre vieme všetci že to robia susedia z vedľajšej dediny Hancik Bucek a spolk a nikto s tým nič nerobi to je na tom najhoršie . Dokedy sa im to bude tolerovať?!

  2. treba im to povedať osobne a nie tu pod vymyslený menom zo zavisti zato že sa vie niekto dostať ľahko k peniazom.Nikomu neublížili a chudobu neokradly tak im iba tlieskať za šikovnosť,zlá doba je. A vám zavistlivcom prajem krásny piatkový večer.

  3. Pre Valenta – ozval sa najväčší somár z paty . Z Nitry ta vyhnali lebo ta mali dosť chod tam kde si bol , všetci poľovníci poutekali koli tebe lebo si somár jak rampa . Na každú svinu sa vari voda Vlk nezabúdaj na to

  4. To ze Valneta je zavadova osoba 20 rokov v Nitre vedia vsetci
    Tato soba poslala na kapcky svojho spolocnika nervovo sa zrutil nakoniec podlahol korone, hrob mu z nicoho nic zhorel celi do tla .
    Gasparovi svojmu chranencovi staval dom, na polovacky spolocne bez nabojov chodievali ?
    Pokracovanie na buduce

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img