ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

AKTUÁLNE: V nočných hodinách zničili a vykradli bankomat v Šúrovciach – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Šúrovce /  V nočných hodinách došlo k vykradnutiu bankomatu inštalovaného v priečelí pošty v Šúrovciach.

Páchatelia sa do bankomatu dostali násilným spôsobom a pritom ho značne poškodili. Pri fotografovaní miesta boli trosky z bankomatu rozhádzané až pri ceste. Polícia prípad vyšetruje.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – doplnenie informácií od KR PZ Trnava k prípadu:

Polícia prijala dnes ráno informáciu o poškodenom bankomate v obci Šúrovce, v okr. Trnava.
K udalosti malo prísť krátko pred pol 2 ráno. Polícia miesto uzavrela a prípad si prevzal trnavský vyšetrovateľ, ktorý spolu s expertmi z KEÚ Bratislava vykonávajú od ranných hodín rozsiahlu obhliadku miesta činu.
Na základe vykonaných prvotných úkonov bude stanovená právna kvalifikácia skutku. Polícia preveruje v tejto chvíli všetky informácie aj po operatívnej línii, preto zatiaľ nie je možné poskytnúť žiadne bližšie informácie.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. bola pracna ziadni geniovia len hruba sila ukradnute bankovky v evidencii lokacia ich mobilov pri bankomate potvrdena kamerove zaznamy dostupne …

 2. oproti sú kamery na bráne, mne tak po odmietnutí platiť pokutu dokazovali jazdu bez zapnutých svetiel, tak to asi bude vyšetrené rýchlo

 3. To bol urcite sprosty Golis on neni mrtvy vcera som ho videl v Kauflande kupoval jemnu salamu a polomacane oblatky cokoladove. Pripravoval sa na akciu

 4. Nie neobdivujem len ma vytáča keď sa kadejaký úbožiak snaží robiť zo seba niečo viac zvlášť keď to má Gólis za sebou, Za jeho života by sa neopovážil na neho ani špatne pozrieť.
  P.S. Šecko najlepšé k narodkám Ti prajem !

 5. Daniel mas pravdu nesiaham mu po clenky kedze je ležmo a clenky ma uz v stadiu rozkladu a to ze si vyrastal so zlodejom a vrahom ti mam zavidiet? Taky odpad ako on sa nemal ani narodit a nie ty mi tu kokotiny vypisujes

 6. Pre :XXX. Jano vôbec nebol taký hajzel ako sa všade opisuje. To že robil to čo robil neriešim. Len by som bol strašne zvedavý či by si mu do očí povedal že je odpad… Teraz si hrdina na internete,ale takých hrdinov je tu viac. Ste všetci posratí aj svoje meno sem napísať.
  Pekný deň prajem !

 7. V tomto pripade neplati, ze zlodej krici chytte zlodeja. Tu zlodej a vykradac nalezov brani zlodeja. A este sa cuduje, ze ho maju za kmina.

 8. Gólis bol frajer , nikoho si nevšímal , mal svojich ľudí určitých poznal som ho bol dobrí boxer a do nikoho neril ani nikoho neponižoval neviem čo dodať

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img