ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Pozvánka na lyžiarsky a sánkarsky zájazd na Krahule

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Michal Hanus /  Výbor TJ Rozkvet a rod. Račáková  pozývajú  členov a priateľov organizácie na lyžiarsky a sánkarsky zájazd na Krahule, ktorý sa bude konať dňa 19.02.2022 (sobota)  s odchodom o 7,00 hod. od Oskara.

Účastníkov z mesta zoberieme o 7.05 hod. pri starých pekároch. Odchod domov je naplánovaný o 16.30 hod. Predpokladaný návrat je približne o18.30 hod.

Je potrebné sa prihlásiť do 17.2.2022 (štvrtok) do 12.00 hod. u p. Pastorkovej, tel. 0915 107 917 a uhradiť u nej poplatok v hotovosti alebo, na účet Rozkvetu: názov účtu TJ  ROZKVET Stredný Čepeň

                                      IBAN: SK58 0900 0000 0002 0216 8493

                                      VS:      19022022

Členovia  TJ Rozkvet  uhradia  5€ za osobu, nečlenovia 12€ za osobu.

Do poznámky pre prijímateľa: Priezvisko a počet osôb.

V cene je doprava autobusom na Krahule a späť. Stravu si zabezpečia účastníci individuálne. Lyžovanie prebieha od 9.00 hod. do 16.00 hod. Cena celodenného lístka po skupinovej zľave je 20€. Lístky zakúpime spoločne, aby sme si vedeli zľavu uplatniť, cenu za lístok si účastníci hradia individuálne.

Tešíme sa na Vás.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img