ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

VYMYSLENÉ MENÁ DETÍ NA RAKVÁCH: ÁNO, SLOVENSKÍ KONŠPIRÁTORI SÚ SCHOPNÍ ZDIEĽAŤ AJ TAKÉTO NECHUTNOSTI

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

VYMYSLENÉ MENÁ DETÍ NA RAKVÁCH: ÁNO, SLOVENSKÍ KONŠPIRÁTORI SÚ SCHOPNÍ ZDIEĽAŤ AJ TAKÉTO NECHUTNOSTI

Na toto už naozaj nemáme slov.

Sociálnymi sieťami sa šíri fotografia s popisom „Protest vo Švajčiarsku na pamiatku detí zabitých očkovaním experimentálnym geneticky modifikovaným sajrajtom“. Na Slovensku je zdieľal profil „Lenka Lea“.

Zdroj hoaxu: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=147304557728771&id=100073476826475

NECHUTNÉ DIVADLO

Švajčiarski aktivisti bojujúci proti očkovaniu vytvorili makety rakví, na rakvy nalepili logo Pfizeru a na každú rakvu si vymysleli nejaké meno.

Vymysleli, pretože protest pochopiteľne nemá nič spoločné s realitou.

Švajčiarsko pravidelne reportuje podozrenie na nežiadúce účinky po očkovaní. O deťoch sa ani v jednom z reportov nič nepíše. Žiadne takéto úmrtia nehlásia ani iné krajiny. „V USA nezomrelo na vakcínu žiadne dieťa, ale cez 600 ich zomrelo na COVID,“ uviedla napríklad v e-maile doktorka Leana Wen, profesorka zdravotnej politiky a manažmentu na Univerzite George Washingtona. V klinických štúdiách spoločnosti Pfizer pre skupinu detí vo veku 5 až 11 rokov neboli zaznamenané žiadne úmrtia na vakcínu COVID-19 ani žiadne závažné vedľajšie účinky. Okrem toho neboli hlásené žiadne úmrtia medzi príjemcami vakcíny Pfizer počas štúdií u osôb vo veku 12 až 25 rokov. Klinické štúdie vakcín Moderna mali podobný výsledok.

Fotografia je len teda dôkazom, akých nechutných klamstiev sú schopní aktivisti bojujúci proti očkovaniu. Na Twitteri to ospravedlňujú tak, že išlo o „symbolický“ akt.

Zdroj: https://www.facebook.com/404826636367180/posts/1869964583186704/

Zdroj: Policia SR

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img