ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Do ŠKF ORION TIP Sereď sa vracia Andrej Fábry

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ŠKF Sereď /  Do Serede prichádza výrazná posila – Andrej Fábry z FC DAC 1904 Dunajská Streda. Oba zainteresované kluby sa dohodli na hosťovaní do konca aktuálnej sezóny.

Dvadsaťštyriročný kreatívny stredopoliar pôsobil v Seredi už v sezóne 2020/2021. Za náš klub odohral vo Fortuna lige celkovo 15 zápasov, v ktorých strelil 3 góly a pridal 5 asistencií.

“Andrej už v minulej sezóne pôsobil u nás v klube a výraznou mierou prispel k záchrane v najvyššej súťaži. Sám hráč aj napriek iným ponukám prejavil eminentný záujem o pôsobenie v Seredi. Našli sme spoločnú reč s Dunajskou Stredou, klub zo Žitného ostrova nám vyšiel v ústrety, za čo mu veľmi ďakujeme. Veríme, že Aďo Fábry bude aj teraz našim dôležitým hráčom v ofenzívnej formácii a pomôže nám k úspešným výsledkom, “ povedal na margo staronovej posily generálny manažér ŠKF ORION TIP Sereď Marián Černý.

Bývalý mládežnícky reprezentant začal svoju futbalovú kariéru v kluboch OFK Veľké Ripňany a TJ Slovan Zbehy. Do seniorského futbalu vstúpil v drese FC Nitra (2008 – 2018), za spomínaný klub odohral vo Fortune lige 44 zápasov, v ktorých zaznamenal 8 gólov. V januári 2019 prestúpil do českého Jablonca, odkiaľ v auguste 2019 zamieril na hosťovanie do Dunajskej Stredy. V januári 2020 si DAC uplatnil opciu a získal Andreja Fábryho natrvalo. Počas jeho doterajšieho pôsobenia na Žitnom ostrove odohral za DAC celkovo 42 ligových zápasov a strelil 4 góly.

 

Andrej, vitaj opäť v ŠKF ORION TIP Sereď!

 

VIZITKA – ANDREJ FÁBRY

Narodený: 01. 03. 1997, Topoľčany

Vek: 24 rokov

Národnosť: SR

Výška: 177 cm

Váha: 68 kg

Preferovaná noha: ľavá

Pozícia: stredopoliar

Číslo dresu: 10

Reprezentácia: SR U21

Predchádzajúci klub: FC DAC 1904 Dunajská Streda

Ostatné kluby: OFK Veľké Ripňany, TJ Slovan Zbehy, FC Nitra, FK Jablonec

 

Autor: Peter Cuninka

Foto: Jozef Bedej

zdroj: skfseredfutbal.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img