ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Projekt Darujme úsmev tieto Vianoce pomohol 600 ľuďom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ľudskosť sa nestratila. Stále je veľa tých, ktorí sú ochotných deliť sa a pomáhať. Je krásne sledovať, koľko jednotlivcov, ale aj organizácií a zbierok sa snaží, aspoň trochu, spríjemniť Vianočné sviatky núdznym okolo nás. Aj tento rok sa seredskí skauti zapojili do už 8meho ročníka adventného sociálneho projektu Združenia Exallievov a priateľov dona Bosca na Slovensku. V Seredi tak opäť vzniklo jedno zo zberných miest zbierky DARUJME ÚSMEV. Okrem darčekov pre deti v podobe naplnených krabíc od topánok, sa za vyzbierané peniaze podarilo nakúpiť najmä elektrospotrebiče, ktoré si sociálne slabšie rodiny inak nedokážu zadovážiť. O priebehu zbierky sa môžete dozvedieť viac aj z reportáže RTVS. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/299308#2878

Za skautov z 82. zboru Polaris Sereď ďakujem všetkým, ktorí sa do zbierky akýmkoľvek spôsobom zapojili a pomohli tak Darovať úsmev do viacerých rodín.

   

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Je to veľmi pekné, že ľudia nie sú ľahostajní voči sociálne slabším ľuďom a rodinám. Ale nemali by byť aj poslanci NR a ministri, ktorí si skončení volebného obdobia odnášajú domov počítače zakúpené zo štátneho rozpočtu, teda z našich spoločných peňazí, na ktoré nemajú z morálneho hľadiska nárok, ale aby boli poskytnuté podľa uváženia buď školám…, ktoré by ich požičiavali deťom, ktorých rodičia si to nemôžu dovoliť deťom kúpiť, ako teraz, keď sa musia učiť z domu. Koľko si už odniesli domov?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img