Nová agility zostava prvkov v chránenom výbehu pre psov na Dolnomajerskej ulici

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V roku 2016 bol na Dolnomajerskj ulici v Seredi vybudovaný oplotený výbeh pre psov. Cieľom bolo umožniť majiteľom psov ich venčenie bez vôdzky. Priestor sa stal obľúbeným miestom psíčkarov, v ktorom môžu svojich štvornohých miláčikov nechať vybehať bez strachu z úteku, či stretu s vozidlom.

Po rokoch sa radnica rozhodla do areálu zainvestovať a výbeh rozšírila o prekážkovo – cvičebné prvky. Agility zostavu tvorí lávka, tunel, prevažovadlo, skoková prelážka a slalom. Jednotlivé komponenty sú z masívnej guľatiny. Výrobu, dodanie a montáž zrealizovala firma ALEXNIN s.r.o. zo Svätého Petra.

Agility je v kynológii označovaný ako šport, v ktorom pes pomocou psovoda prekonáva jednotlivé prekážky. Môže sa mu venovať skutočne ktokoľvek, no v prvom rade ide o spoločne strávený čas psa a jeho majiteľa. Keďže je oplotený výbeh pre psov na Dolnomajerskej ulici hojne využívaný, psíčkari si môžu odteraz užiť so svojimi štvornohými miláčikmi ešte viac zábavy.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img