ISSN 1337-8481

sobota, 24. februára, 2024

Vyhadzoval odpadky zo smetných nádob, čím znečistil verejné priestranstvo

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Príslušníci Mestskej polície v Seredi riešili v uplynulých dňoch znečistenie verejného priestranstva a to povyhadzovanými odpadkami zo smetných nádob. Túto skutočnosť zaznamenali aj občania mesta hlavne na ulici M.R.Štefánika popri Hokejke a SLSP. Zástupca náčelníka Peter Sokol uviedol, že udalosť bola zaznamenaná aj na kamerovom systéme, kde je vidieť ako neznáma osoba vyhadzuje z jedného z odpadkových košov všetky smeti. Podobne osoba v tomto konaní pokračovala ďalej a povyhadzovala smeti aj z ďalších košov.

Hliadka MsP objasňovaním zistila, že osobou, ktorá nezmyselne znečisťovala verejné priestranstvá je 37 ročný muž z obce Vinohrady nad Váhom. Za priestupkové konanie mu bola uložená bloková pokuta.

 

Informáciu o znečistenom priestranstve odpadkami sme priniesli v našom médiu tu:

Keď ľudia prestávajú byť ľuďmi a stávajú sa z nich prasatá

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img