ISSN 1337-8481

streda, 24. apríla, 2024

Medzi Sereďou a Sládkovičovom si to valil rýchlosťou 153 km/h. Lístok na slobodu ho stál 400 Eur

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Dopraváci z Trnavy sa zúčastnili dopravnej akcie na cestách v okrese Galanta.

Sotva sa akcia začala, policajti stihli namerať vodiča luxusného SUV značky Mercedes. Ten si to na ceste I. triedy, medzi mestami Sereď a Sládkovičovo, valil rýchlosťou 153 km/h. Maximálnu povolenú rýchlosť tak prekročil o 63 km/h. Policajná hliadka mu za jeho nezodpovednú jazdu uložila blokovú pokutu vo výške 400 eur. Vodič ju zaplatil na mieste.

Opätovne upozorňujeme vodičov, aby nehazardovali so životmi a zdravím účastníkov cestnej premávky a aby dodržiavali maximálne povolené rýchlosti na cestách. Silné a relatívne bezpečné auto nie je zárukou nesmrteľnosti. V prípade nehôd však často doplatia na aroganciu rýchlych vodičov práve tí nevinní. Uvedomte si, že pár „ušetrených“ minút nestojí za zmarený živo

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Takže zákony sú len pre chudobných a kto má peniaze jednoducho hrabne do peňaženky a hotovo.
    Aká vláda také zákony #OlanoDobreBude

  2. A čože ho teraz neľutujete? Čo keby chudáčik dostal „mikrospánok“ a nadrbal do stromu ako mnoho odjebkov pred tým? To by tu bolo ľutovania a obviňovania stromov..
    Každý si je strojcom svojho šťastia.. Jeho šťastím je, že má na pokuty.
    Radšej riešte odjebkov, čo tam bezhlavo predbiehajú aj takýchto na tých „embéčkach“ a iných „nemeckých traktoroch“!!!

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img