ISSN 1337-8481

nedeľa, 19. mája, 2024

Hádzanárečky na sústredení

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

HK Slávia Sereď /  Mladé seredské hádzanárky sa v rámci letného kempu zúčastnili na tradičnom sústredení na Skalke pri Kremnici. V prekrásnom horskom prostredí a za ideálneho počasia plnej miere využívali podmienky na športovanie a relax, ktoré im poskytovala príroda a športoviská.

Dievčatá absolvovali tri niekoľkohodinové túry na Krahule a na chatu nad Králikmi. Svoje zručnosti v hádzanej rozvíjali v športovej hale a na blízkych športoviskách. Na regeneráciu a relax nám poslúžila plaváreň s viacerými vírivkami a saunou. Vyvrcholením sústredenia plného športu a zábavy bolo posedenie pri ohni s tradičnou opekačkou. Letný kemp mladých hádzanárečiek pokračuje v domácich podmienkach a dievčatá využívajú na tréningy multifunkčné ihrisku ZŠ J. Fándlyho  a prírodné podmienky pri Váhu. Na 4. septembra je za účasti piatich družstiev pripravený turnaj starších žiačok.

Projekt je realizovaný vďaka finančnej podpore mesta Sereď a SPP.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img