ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Ďalší ročník tradičného hodového hokejbalového turnaja v Strednom Čepeni

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Hokejbal je kolektívny šport – verzia hokeja, ktorá sa hrá bez korčúľ. Podľa definície sa nehrá s pukom, ale so špeciálnou loptičkou oranžovej farby. Povrch ihrísk tvorí asfaltový koberec, betón alebo plastový povrch. Ihrisko je lemované plastovými mantinelmi. Cieľom hry je dať čo najviac gólov do súperovej bránky pomocou hokejky.

V sobotu 17. augusta sa na ihrisku v Strednom Čepeni odohral ďalší ročník „ hodového“ hokejbalového turnaja. Toto športové zápolenie je už tradične organizované v čase, kedy sa v tejto časti mesta konajú hodové slávnosti. Usporiadateľmi boli aj tento rok členovia HBK Seredskí Barani a TJ Rozkvet.

Do boja o víťazstvo sa prihlásilo 5 družstiev. Zo Serede to boli družstvá Dream Team, Seredskí Barani a Starci. Za súperov mali družstvá z Nitry: Xaus Boys a Bláznivé banány. Zúčastnené mužstvá boli dostatočne vyzbrojené skvelými a disciplinovanými hráčmi.

Hralo sa systémom každý s každým. Hrací čas bol 2×10 minút a počet hráčov v jednotlivých zápasoch bol určený na 3+1. Jasne určené pravidlá zabezpečili hladký priebeh hry. Celý turnaj trval viac ako päť hodín a ani horúce letné počasie s teplotami nad 30 stupňov neodradilo hráčov podávať profesionálne výkony.

Turnaj skončil s nasledovným výsledkom:

1. Bláznivé Banány
2. Dream Team
3. Xaus Boys
4. Seredskí Barani
5. Starci

 

Najlepším brankárom sa stal Peter Šimko z Bláznivých banánov a najlepším strelcom Lukáš Mrázik z toho istého klubu.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img