ISSN 1337-8481

streda, 28. februára, 2024

Prišli sme podporiť pána Josefa Šípoša, ktorému hrozí až 25 rokov vo väzení za to, že vyrábal liečivé mastičky z marihuany, ktoré pomáhali jeho známym.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Dnešok trávime s Michal Šimečka • Progresívne Slovensko na súde v Trnave. Prišli sme podporiť pána Josefa Šípoša, ktorému hrozí až 25 rokov vo väzení za to, že vyrábal liečivé mastičky z marihuany, ktoré pomáhali jeho známym.
Rozhovory s jeho synom Patrikom a jeho otcom, starším pánom na dôchodku, sú drásavé. Obaja sa snažia Josefa psychicky podporovať vo väzbe, kde je v spoločnosti vrahov a mafiánov, ktorých čaká oveľa nižší trest… Obávajú sa o jeho zdravie, a k tomu všetkému im hrozí, že ešte aj oni sami prídu o strechu nad hlavou. Ako súčasť trestu im totiž má prepadnúť majetok – dom, ktorý pán Šípoš dostal do daru od rodičov, aby ich v ňom doopatroval…
Veľmi dúfam, že súd pri rozhodovaní prihliadne na reálnu závažnosť skutku pána Šípoša a jeho bezúhonnosť. Hlavným problémom sú však slovenské zákony, ktoré súd musí rešpektovať a ktoré z pár stoniek marihuany robia pomaly väčšieho strašiaka, ako z terorizmu. Lekárske využitie marihuany, alebo jej pestovanie v malom množstve pre vlastnú spotrebu dospelými, sa pritom vo vyspelých krajinách v zahraničí stáva úplným štandardom.
Pripojte sa prosím k našej petícii a pomôžte nám zmeniť zákony, ktoré zbytočne ničia životy desiatok ľudí na Slovensku: https://www.dekriminalizacia.eu
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pff…ty deges ty si urcite vypatlany policajt že…vcera som si po 110tich rokoch viac vypil no katastrofa,nic si nepamatam.no z travy som toto este nemal.za flasu vodky by som daval 25 roky.

  2. Vážím si rozumných Slováků a věřím že jde jen o zvrácenost soudní kliky, nikoliv o vůli Slovenského národa, ale jestli po tomhle nebude Slovensko vyhozeno z Evropské unie tak budu podporovat náš odchod z ní, nechci abychom byli ve spolku s takovými barbary. Tohle je hnusné svinstvo hodné vlády rudých Khmerů, nikoliv evropské země.

  3. Za chyby sa platí!!! Mal 18 kg marisky. Keď chcel pomôcť známym, mal im dať semienka a návod na masť!! Nemusel byť tam, kde je!!!

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img