ISSN 1337-8481

streda, 28. februára, 2024

Schválenie dotácií z rozpočtu mesta Sereď v oblasti sociálnej, kultúrnej a športovej

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Neodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je sociálna, kultúrna a športová oblasť. Činnosť jednotlivých organizácií a klubov mesto každoročne podporuje formou dotácie. O finančnú hotovosť z rozpočtu mesta sa organizácie a kluby môžu uchádzať na základe výzvy o pridelenie dotácie formou žiadosti.

V sociálnej oblasti bolo na rok 2021 prerozdelených celkom 30 000,- €
V kultúrnej oblasti bolo na rok 2021 prerozdelených celkom 15 000,- €

Na podporu a rozvoj mládežníckych aktivít na rok 2021 bolo prerozdelených celkom 40 000,- €

Na rozvoj telovýchovy a športu bolo prerozdelených celkom 230 000,- €

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. ďakujem Miloš za umožnenie komentárov.hneď sa pýtam to čo aj teba,prečo dostalo foreko dotáciu?????prečo dostal pomocníček dotáciu?????a prečo deti dostali tak málo?????

  2. treba sa pozrieť ako ktorý člen športovej komisie prideľoval dotácie a hneď to bude jasné. A ďalšia chyba je, že na šport sa bez problémov navyšuje balík každý rok, ale na kultúru a sociálnu oblasť nie sú peniaze.

  3. Skf sered + Skf sered sro dokopy 100litrov??? To vazne? Doteraz som nepostrehol nejaku vacsiu aktivitu seredskeho futbalu… a vlastne kolko seredanov tam skutocne je??? 1-2??? Ved je to tam sami cudzinec. Futbal v seredi nech si sponzoruju vyvoleny podnikatelia a niektori poslanci zo svojho nie z mestskeho rozpoctu. Mesto vyberá na daniach obrovske miliony tak tie peniaze by sa radsej zisli vrazit do infrastruktury a opravy dezolatnych chodnikov ktorymi sme znami v sirokom okoli.

  4. Nemám slov. Kam sa asi tak podeju peniaze na futbal neskutočná suma. Zas niekomu do vačku ved vlastne všetci vieme komu sa ulievaju. Chcela by to už konečne zmenu. A je mi ľúto deti ktoré moju zdravotné postihnutie a na ne sa zabuda😔. Možno keby z vedenia mal taky problém hneď sa nájdu peniaze.
    A keby sta dali peniaze na škôlky a na športové ihriská do školy? Len to by Vás muselo najprv zaujímať. Deti majú telesnú výchovu na burine a rozbitom asfalte ale Vám to je jedno. Zabudla som vaše deti už tam nechodia tak netreba investície. Za posledné roky tu nevidím nič a ak je a niečo spravené tak nekvalitne a naoko aby sa nepovedalo. Ako tie otrasné chodníky pozliepane….

  5. A ešte by ma zaujímalo komu patrí Taekwon-do že potrebuje takú sumu 12.600eur podľa akého grafu
    A futbalistom by som dala 0

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img