ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Požiadanie o ruku, aké sa nevidí každý deň.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
TOTO SLOVÁ NEPOTREBUJE 🙏
Požiadanie o ruku, aké sa nevidí každý deň. Zdravotníčka Annamária na prekvapenie, ktoré ju čakalo v odberovom mieste v obci Trnávka, tak skoro určite nezabudne 😉. Práve tam ju totiž o ruku požiadal náš profesionálny vojak zo zvolenskej Brigády riadenia vzdušných operácií Adrián.
Na spoločnej ceste životom želám na len to najlepšie, veľa síl a krásnych, spoločne prežitých chvíľ.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Dve chyby v tak krátkom čase. 1 vstup do OSSR – este len vojak , vidiet ze je vyplaseny zo zivota a duha chyba hned sa vrhnut na prvu v ktorej smocil. uuuf

 2. za našich čias mladí na spartakiáde,dnes na špáratkiáde:D
  P.S.kde sa chudáci majú zoznamovať,už rok zavretí doma…

 3. ešte nedávno to bola vymyslená choroba a slováci nepotrebovali ani rúška a dnes vám zase chýba, že vám nepodali lieky? wau, to sú zaujímavé zmeny, čo sa dejú na slovensku.. najprv choroba neexistuje, potom vás pomaly testujú, potom zas pomaly očkujú, potom očkovanie nechcete a zase je chyba, že vás neliečia…

 4. Je to tak Lexa ,vláda by mala vymeniť všetkých obyvateľov Slovenska,lebo neposlúchajú,a vláda sa tak snaží.!🤒Dnes som si vypočul po dlhej dobe Matovica.No .čo Vám poviem,je to génius,a veru ho je škoda pre Slovensko.

 5. pe Rr.Pozeral si nasho spasitela na TA3? On je taky zufalec,ze si z neho este aj moderator robi srandu,ale najpodstatnejsie bolo,ze tvrdy lockdown nebol na vianoce preto,ze Sulik s tym nesuhlasil,ved on je chory,vsetci odbornici mu radili tvrdy lockdown,ktory je cez sviatky najlahsie realizovat,kedze pohyb obyvatelov je mensi ako bezne a on to zhodi zo stola lebo Sulik…Nemam slov

 6. Súhlasím ! Dnes Matovič na TA3 jasné dokázal že on a jeho sekta olano môžu za tento stav v krajine. Moderátor ho dnes poriadne „prefackal“ že Matovič sa skoro rozplakal.

 7. Dnes v nedeľu sme mali v televíznych diskusiách možnosť vypočuť si zo strany premiéra, ministrov a ďalších členov vládnej koalície ako všetci spoločne pracujú v prospech občana ako mu zjednodušiť prekonávať prijaté opatrenia v súvislosti s pandemickou situáciou.
  Krátko na to v popoludňajších hodinách mi celkom nečakane v špecifickej situácii zo strany zamestnávateľa vzniká povinnosť zabezpečiť si ešte dnes testovanie s certifikátom.
  Myslím si žiadny problém. Mesto Sereď dnes už netestuje, obdobne v nedeľu ani vojaci na ul. Kasárenskej, idem teda na testovacie miesto do autobusu na ul. Trnavskú ktoré je prevádzkované spoločnosťou Phoenix Corporation. Po príchode na miesto sa utešujem, nakoľko vidím, že na testovanie sa práve registruje iba jeden záujemca a nikto viac sa na mieste nenachádza. Aké je moje prekvapenie, keď sa dozvedám, že ak nie som registrovaný, tak ma neotestujú. Upozorňujem a zároveň oponujem , že nemám problém sa registrovať, ale ide o špecifickú situáciu a v deň požadovaného testovania sa registrovať už nedá. Uvedomujem si, že večer som náhodne na nete pozeral obsadenosť aj tohto tohto testovacieho miesta na dnešný deň, pričom boli voľné kapacity vo väčšom množstve, ktoré neboli večer už určite vyčerpané, čiže nebola naplnená denná kapacita . Oponujem tiež, že aj vo štvrtok už bola možná registrácia, ale bežne testovali aj záujemcov bez registrácie. Odpovede sa nedočkávam, nakoľko je prednejšie zbieranie špakov pred dverami autobusu ako otestovanie občana. Vďaka, služba na úrovni a ešte niekto nech mi povie, že nejde o kšeft. Netreba nikoho otestovať, paušál ako prevádzkovateľ MOM dostanem aj tak. Je mi zrejmé, že v mieste bydliska v Seredi nemám šancu absolvovať testovanie.
  V súlade so záujmom premiéra znížiť v čo najväčšej miere mobilitu občanov odchádzam do Galanty získať potrebný test. Bezúspešne.
  Po príchode na testovacie miesto – autobus pri železničnej stanici zisťujem, že na mieste nečaká na testovanie nikto. Na moju požiadavku testovať sa dostávam odpoveď, že bez registrácie mi služba poskytnutá nebude. Upozorňujem, že nikoho nemajú tak by ma mohli otestovať. Salám párky – nezáujem, myknutie plecom a vybavené.
  Na ďalších dvoch miestách množstvo záujemcov o testovanie a to v radoch natlačených na sebe. Je mi zrejmé, že do záverečnej na rad neprídem a teda to vzdávam. Zostávam bez testu a spôsobuje mi to obrovské problémy.
  Neskutočné, odporné, ponižujúce, choromyseľné tak ako ten, ktorý toto celé vymyslel. Vážený pán premier, vláda, parlament, koalícia otvorene: odíďte už do materinej p..e. Ako radový občan v rámci svojich možností spravím všetko pre to, aby ste už zajtra, pozajtra, alebo čo najskôr vo funkciách neboli. Ste nešťastie tejto krajiny, týchto občanov. Nefunguje nič. Vám to je jedno, ale v televízii v obhajobe vlastnej neschopnosti tliachať viete majstrovský. Vy sa divíte, že ľudia falšujú certifikáty z testovania? Nedivte sa, nútite ich k tomu, svedčí o tom aj moja dnešná skúsenosť. Do dnešnej negatívnej skúsenosti síce s frflaním, ale predsa som Vami stanovené opatrenia dodržiaval. Už nebudem, nikdy – dokiaľ tam budete. Prečo? Lebo Vám neverím, občan Vám je na poslednom mieste. Prajem Vám, aby ste všetci, ktorí sa na tomto marazme denne aktívne podieľate, museli čo najskôr denne toto ponižujúce špajchlovanie absolvovať nie však výterom z nosa, ale rovno z riti. Ja vám tú rozkoš doprajem.
  V súlade s Vašimi opatreniami som požadoval službu, ktorú ste sa zaviazali občanom poskytnúť, aby mohli bezpečne vykonávať svoje zamestnanie. Je nemysliteľné, aby občan nemal možnosť absolvovať testovanie bez registrácie v ten istý deň ako mu táto nutnosť vznikne.

 8. A taký Holý si pendluje hore dole každý týždeň do Veľkej Británie bez testu. Bez karantény …koľko ľudí týmto spôsobom nakazil a zabil ? Ako môže kludne spávať. 2 krát už bol pozitívny !!!!
  Matovič, Nad, Šípoš, Pročko a ďalší tichúčko hrabkaju nožičkami a čakajú každý mesiac keď im príde výplata poslanca na účet. Žiadna hrdosť, žiaden charakter. Jediné čo ich zaujíma sú peniaze. Celé Slovensko v žalostnom stave a ani jeden poslanec z olano nemá k tomu aby DOSŤ “ Ja sa toho odmietam zúčastňovať, ľudia umierajú a náš premiér je toho hlavný strojca“.
  Jediné čo ich v tejto dobe zaujíma sú peniaze a interrupcie.
  A Matovič v TA3 dnes si robí žartíky a smeje sa… To musí pozostalým veľmi pomôcť na psychike keď stratili svojho blízkeho.
  Nehovoriac o jeho statusoch kde nemá problém dávať v čase úmrtnosti denne cez 100 ľudí zábavné statusy so smajlíkom.
  Dokázať za rok takúto spúšť sa nepodarilo ešte nikomu. Vo svete veru nikomu “ sme prvý “
  #OlanoDobreBude

 9. S tým Holým je to inak čistá pravda. Až teraz vyšlo najavo, že on si takto lieta každý týždeň hore dolu. Ja sa bojím ísť za mamou dôchodkyňou vedľa do obce. Verím tomu, že vtedy tých poslancov aj premiéra nakazil on a aj doniesol tú britskú mutáciu. Hajzel je to a pritom ani nikto nevie, aký je jeho prínos vo vláde, kde má funkciu vicepremiéra.

 10. Súkromný prevádzkovateľ za zriadenie jedného mobilného odberového miesta dostane:

  jednorazový príplatok
  1 118,87 €
  odmena za každý prac. deň, keď je otvorené
  844,52 € – v interiéri
  871,05 € – v exteriéri
  odmena za prevádzku v deň prac. pokoja
  1 156,10 € – interiéri
  1 295,35 € – v exteriéri
  za každého otestovaného nad 250
  2,50 €
  Zdroj: MZ SR

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img