ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

„Ich komplici sú dnes vo väzbe. Nie naši. O nich chcú vypovedať ich komplici, nie o nás. Im hrozí basa, nie nám.“ – Gábor Grendel

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Gábor Grendel

PREČO KOPÚ SMERÁCI AKO BESNÍ

Kolega Lukáš Kyselica asi takto pred rokom padol do pasce a niekto, komu to práve teraz vyhovuje, ho potopil. Škoda.

Tipujem, že pred voľbami sa smeráci vďaka svojim spolupáchateľom z bezpečnostných zložiek predzásobili diskreditačnými materiálmi na ľudí z vtedajšej opozície. Pre istotu. A budú kopať a kopať. Lebo im už nič iné nezostáva. Šíriť smrad a skepsu, že všetci sú rovnakí.

Nie sú.

Sme hriešni a robíme chyby. Ale z našej strany to boli doteraz vždy ľuďské zakopnutia z obdobia pred vstupom do politiky.

Oni zneužívali moc. A masívne. My nie.

Ich komplici sú dnes vo väzbe. Nie naši. O nich chcú vypovedať ich komplici, nie o nás. Im hrozí basa, nie nám.

A tak budú kopať.

Jedným z posledných nádejí pre nich je kariérny prokurátor na čele špeciálnej prokuratúry.

PS: Do politiky som išiel preto, aby zo Slovenska bol raz opäť právny štát. Tieto prípady ukazujú, že to vôbec nie je taká samozrejmosť. Chcem prispieť k tomu, aby parlament zvolil čestného a odvážneho generálneho prokurátora a špeciálneho prokurátora. A potom nech konečne platí padni komu padni. Vtedy si poviem, že napriek všetkým špinavostiam to stálo za to. A nech prídu po nás lepší.

Zdroj: FBFotka Podporujeme predsedu vlády Igora Matoviča.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Už nerobte z toho Kyselicu hrdinu. Ten človek urobil toľko kiksov za krátky čas, že si nezaslúži takéto preceňovanie.

 2. Včera na dennikuN a na Smecku články ako OLaNo stále klame ľudí a za všetko obviňuje smer a robí z ľudí somárov.
  Ešte aj Smer môže za to že Matovič na chrapúňa podvádzal pri diplomovke a teraz Kiselica že porušil zákon.

  Našťastie Ľuďom sa otvárajú oči po voľbách a už ani ten SMER OLANU moc ľudia nežerú.
  Slušní ľudia čoskoro pošlú OLaNo na smetisko dejín

 3. Teraz sa táto horda daňových podvodníkov,plagiátorov,spolupracovníkov s ŠTB a tajných dostane k obrovskému balíku peňazí a po čase budeme vedieť,ako s nimi naložia.Nemám veľké očakávanie,pretože do politiky väčšinou idú bohatší ľudia,ktorí chcú ešte viac zbohatnúť,rodinné klany,ľudia bez chrbtovej kosti,čo sme krásne videli pri plagiátoroch,ako sa dá za pár týždňov zmeniť vyjadrovanie,keď už som vo vláde,ktorú nechcem potopiť,lebo by som prišiel o majland.

 4. Kočner má a mal pod palcom skoro všetkych politikov a vládnych činitelov, tak o čom to divadlo? Zlodej kriči na zlodeja…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img