ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Zabudol, že nie je na diaľnici v Nemecku !?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Na ceste 3. triedy medzi Gabčíkovom a Bodíkmi (okr. Dunajská Streda) si 42 ročný vodič Mercedesu z Nemecka spravil nemeckú diaľnicu bez obmedzenej rýchlosti.

Po ceste medzi dedinami sa v piatok po 16. h, kedy sa mnohí presúvajú z práce a na víkend, rútil 184 km rýchlosťou. Na ceste, kde je povolená maximálna rýchlosť 90 km/h.

Našťastie, policajti mu jeho jazdu prerušili a zábudlivému vodičovi pripomenuli disciplínu v blokovom konaní 800 eurovou pokutou.

Takáto jazda je maximálne nezodpovedná a riskantná a nikomu neslúži ku cti.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Asi boli dvaja, ked isiel 184.
    Chlapec frajer. Dokedy?
    800 to nevyriesi. Je to der Held, mohol si to dovolit. Kolko by ho to stalo „doma“?

  2. Nejakí ste všetci múdri . Toto nie je nebezpečné ,ale telefón v ruke hej . Robíte to? Určite áno ako Vás poznám 😀😀😀

  3. Chudák helmut konečne videl prázdnu cestu tak si trocha pridal co na tom ze letel ako gagarin doma by mal zadržanie papiere a bolo by im jedno ci je nemec

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img