ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Kolízia dvoch vozidiel na ul. M.R. Štefánika

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď /  Práve v týchto chvíľach sa vytvára kolóna áut v smere od svetelnej križovatky Hutník do mesta. Na ul. M.R. Štefánika iba niekoľko metrov za priechodom pre chodcov od skladu Hubert k Hokejke došlo ku kolízii dvoch osobných áut. Tieto autá blokujú premávku v celom jazdnom pruhu čo spôsobuje vytváranie kolón.

Na miesto udalosti práve v týchto chvíľach dorazila hliadka polície.

Jazdite opatrne a rešpektujte pokyny policajtov na mieste dopravnej nehody !

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Počúvajte rádio expres a je to. Treba dodržiavať pravidlá o cestnej premávke, a je to. A táto správa je pre koho.

  2. Keby sa v meste jazdilo podľa predpisov, k tejto nehode nemuselo prísť…dúfam, že chodcovi, ktorému prvý vodič dával prednosť, sa nič nestalo ☹️

  3. pre Anonym radio expres????????….ti jebe??????!!!!!!…..pubertacke bludy,rehoty,dristy pre polodementnych naivnych prostych hlupacikov,tupela…..radio expres=grc pre dilina….

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img