ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Detské leto v Pate

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

  Obecný úrad, Základná a Materská škola, OZ Rodičia a deti, Stolnotenisový klub a OZ PATAgon v Pate, zorganizovali počas školských prázdnin „Letný program pre deti a mládež“.

Dnes sa viac ako 30 detí stretlo v základnej škole, kde sa začala „Letná škola  ping-pongu“ a „Letná škola varenia a pečenia“. Zatiaľ čo chlapci naháňali celuloidovú loptičku, dievčatá sa pod dohľadom dospelých dobrovoľníčok pustili do pečenia tortičiek a prípravy vajíčkovej a syrovej pomazánky a nealko nápojov. Nakoniec všetko vkusne upravili a ozdobili a na hostinu pozvali aj chlapcov. Všetkým náramne chutilo.

V ďalších dňoch organizátori pripravujú výlet na hrad Gýmeš, tvorivé dielničky, cyklovýlet na Kaskády, Leto po anglicky, športový turnaj rodičov a detí, návštevu Skateparku v Seredi, Letné dni matematiky, a mnoho ďalších prekvapení.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img