ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

SBS-kár v službe spôsobil v Seredi nehodu pod vplyvom alkoholu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| 73 ročný vodič Škody Fabie narazil v Seredi na parkovisku pred veľkoskladom do odstavenej Dacie. Mal v sebe 0,72 mg/l alkoholu, čo je 1,50 promile. Navyše bol v práci ako člen bezpečnostnej služby. Zadržali sme mu nielen vodičský preukaz, ale aj preukaz SBS.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Fakt úžasný komentár… Keby Ti prizabil dieťa na ulici, no neviem, ci by si mal taky názor… Ale asi aj ty robíš to co on…

  2. Predpokladam ze mal aj zbrojny preukaz ten mu zadrzali taktiez?
    A este nieco za svojich zamestnancov vzdy zodpoveda zamestnavatel TAK JE NAMIESTE OTAZKA AKO ZAMESTNAVATEL KONTROLUJE DODRZIAVANIE NSRIADENI MEDZI KTORE PATRI NEPOUZIVANIE ALKOHOLU NA PRACOVISKU? Ak to zamestnanec porusi je v zmluve klazula ukoncenie zmluvneho vztahu obzvlast ak nahodou strazil statny subjekt

  3. A potom, že buď ohľaduplný voči starším. Starý chmuľo bez rozumu. Aspoň sa skôr poberie na starobný dôchodok, vyriešil to takýmto spôsobom.

  4. … Nic z toho ho neospravedlňuje že sadol za volant ožratý. Alkohol a nehoda=rozlúčka s vodiča kom.Môj názor. Alkohol a volant nepatria k sebe.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img