ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Slovensko stojí na hodnotových základoch. Najdôležitejšie z nich sú pretavené v znení ústavy a v právnom poriadku.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Zuzana Čaputová:
Slovensko stojí na hodnotových základoch. Najdôležitejšie z nich sú pretavené v znení ústavy a v právnom poriadku. Občania Slovenska svoje hodnotové preferencie ukázali mnohokrát, naposledy vo voľbách vo februári tohto roku, keď volili zmenu, pretože neboli spokojní s nespravodlivosťou a neférovosťou. O to väčšie nároky a očakávania sú spojené s tými, ktorí po voľbách moc prevzali. Mnoho ľudí do tejto zmeny vložilo poslednú dôveru.

V tieto dni vládna koalícia hľadá riešenie ohľadom zodpovednosti za diplomovú prácu. Jedno je dnes jasné. Táto situácia nemusí mať víťazov a porazených. Táto situácia môže byť víťazstvom vernosti hodnotám, osobnej integrity, odvahy a schopnosti povýšiť spoločný záujem nad svoj individuálny. A každý, kto to pochopí a bude v súlade s tým konať, bude víťazom.

Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Netrep hluposti. Ona ma asi najmenej co moralizovat a kritizovat. Jej advokatska historia a nadobudnutia praxe je tiez voda v košíku. A o financovani jej predvolebnej kortesacky a projektov a celkoveho pozadia zaujmov je grc

 2. Ak slovensko teda stoji na hodnotach, xhcem vediet kolko to je v skutočnosti penazi.. Tato lady zije este v komunizme..

 3. „Táto situácia môže byť víťazstvom vernosti hodnotám, osobnej integrity, odvahy a schopnosti povýšiť spoločný záujem nad svoj individuálny. A každý, kto to pochopí a bude v súlade s tým konať, bude víťazom.“

  Veľmi dobre pani prezidentka!
  Už len dúfať, že to niektorí Mgr (plagiátori) vo vláde pochopia. V skutku – mali by. Veď majú vysokoškolské vzdelanie . . .

 4. Ratafak nielenze opisovala ale rovno ojebavala. A ona to dobre vedela a tak sa dala radsej vymazať z advokatskej komory. Preco asi? Vies kolko to cloveka stoji usilia, casu a penazi pokial sa dostane do tejto komory?

 5. Ako nezastavam sa Kolara ale ojebavaju vsetci. Ci to je Čaputova alebo Matovic. Ten tiez doviezol do svojej tlaciarne stroj za pol mega v rozobratom stave akoze v nahradnych dieloch aby neplatil vysoke poplatky

 6. Z jedneho pohladu je to optimalizacia vstupnych nakladov a z druheho pohladu je to ojeb na poplatkoch. Ved sa pozrite kolko politikov si kupilo nie poctivo vystudovalo svoje akoze vzdelanie. A to uz nepisem o smere odbornosti studia voci tomu ake funkcie zastavaju. Vsetko je to grc a ojeb

 7. Ratafak plachta 3. júla 2020, 13:50
  Problém je v nej samej. Dnes na sviatok svätých Cyrila a Metoda sa po sv. omši v BA-Lamači vyjadrila :“Slovensko stojí na hodnotových základoch. ..“
  Sv. Cyril a Metod prišli Slovákov učiť, že:
  nemajú klamať, kradnúť, zabíjať, smilniť, cudzoložiť, závidieť, majú si ctiť svojich rodičov a majú pamätať na to, že nad všetkým je Boh, ktorého majú milovať nadovšetko!
  Zuzana Čaputová schvaľuje:
  – cudzoložstvá
  -rozvody
  – smilstvá (predmanželský sex, homosexuálny styk …)
  -zvrátenú gender ideológiu
  – právo ženy zavraždiť dieťa (umelý potrat)
  Je treba k tomu ešte niečo dodať?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img