ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Predbehol auto s policajným radarom, nebol sám, čo letel a nedoletel

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Motocyklistovi na Honde sa v Šamoríne motalo v ceste nejaké auto, tak sa rozhodol predbehnúť ho. Čo čert nechcel, bolo to neoznačené policajné auto s radarom.

46 ročný Bratislavčan na 50-ke tomu vyťal 123 km/h.
Maximálnu rýchlosť tak prekročil o 800 Eur😀 a po ich zaplatení mu vrátime aj zadržaný vodičský preukaz.

31 ročný vodič Škody Octavia vyšliapol medzi Trnavou a Malženicami, kde je povolená 90-ka, na 147 km/h.

A do tretice, na pretekársky okruh asi netrafil 47 ročný vodič Mercedesu z Nových Zámkov. 170km/h letel po obchvate Dunajskej Stredy, kde je povolená 90-ka.

Za letecké pokusy museli zaplatiť aj títo dvaja.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. 170??? na obchvate? U nás sa tak jazdí medzi domami. Pozývam Vás aj do obce Vinohrady nad Váhom na hlavnej ulici je pretekársky okruh, na to aby ste namerali podobné čísla Vám bude stačiť 20 minút služby.

  2. Keď nevie jazdiť, treba mu zlikvidovať vozidlo, aby ním nezabíjal na cestách nevinných ľudí. Lebo to je akoby zákon schválnosti, že doplatí nevinný na ich roztopaš, že sa nevedia vpratať do kože.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img