ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Vyhrala pretekárka na Porsche

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| V obci Horná Potôň viedla 46 ročná žena z Dunajskej Stredy Porsche Cayenne.

Rýchlostné preteky na 129 km/h jej ukončili policajti s radarom.  V ten deň určite „vyhrala,“ získala prémiu za 800 eur a ako zálohu odovzdala svoj vodičský preukaz.

Ak si to náhodou nepamätáte, tak pripomíname, že v obci môžete ísť najviac 50 km/h, ak tam nie je dopravným značením povolená iná maximálna rýchlosť.

Ešteže Vám do cesty vošli len dopravní policajti, ináč by to mohlo skončiť oveľa horšie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Keď dostala 800 a vodičak off zrejme sa poučí. Štátu treba platiť 😀 keby všetkým zobrali papiere navždy kto by prispieval

  2. Vodičak jej zobrali iba preto že nemala na mieste čim zaplatiť. Zaplati pokutu a letí veselo ďalej. Zakon je nastavený na pokuty za rychlosti. Može zaplatiť aj viackrát denne a vodičák zostava. Sele zlé.

  3. Presne,vodičák by jej nezobrali,keby mala pri sebe hotovost.Zavádzajúci článok.Zaplatíš 8 kilo a ideš ako chceš.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img