ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Trnavskí a galantskí policajti obvinili za uplynulý týždeň 5 osôb zo závažnej drogovej trestnej činnosti

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

STOPLI SME IM ŽIVNOSŤ: TÍTO PIATI UŽ DROGY DÍLOVAŤ NEBUDÚ

KR PZ Trnava |MM| Galantskí policajti vykonali dve domové prehliadky, u 34 ročného Petra zo Šale a 37 ročnej Tatiany z Galanty.
Počas nich našli rôzne veci a predmety používané pri distribúcii a predaji drog a niekoľko desiatok dávok pervitínu.

Vyšetrovateľ oboch obvinil z drogového zločinu a sudca rozhodol o ich väzbe, kam ich polícia už eskortovala.

Trnavskí policajti obvinili z drogovej trestnej činnosti aj ďalších troch dílerov:

27 ročného Mariána a 36 ročnú Nikolu, obaja taktiež skončili vo väzbe. Z obzvlášť závažného drogového zločinu obvinil vyšetrovateľ aj 34 ročného Richarda. Všetci traja sú z Trnavy.

Pri osobných a domových prehliadkach boli u nich nájdené zatavené striekačky, váhy, lyžičky, fajky a iné veci slúžiace na užívanie a distribúciu drog.

Počas vyšetrovania sa u všetkých potvrdilo, že desiatky zaistených drog nielen držali, ale ich aj distribuovali ďalším osobám.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Policia je trapna chyta najposlednejsich fetacikov. Ty pravy velky dileri su stale vonku a predavaju. Delibcekovci poliajny

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img