ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Pozvánka na výstup na Zobor

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Občianske združenie TJ Rozkvet Stredný Čepeň

a rod. Hanusová,

pozývajú členov a priateľov TJ Rozkvet na výstup na Zobor, ktorý sa uskutoční dňa 28. júna 2020. Odchod autobusom bude o 07:30 hod. z Čepeňa od Oskara a predpokladaný príchod bude približne o 17:00 hod.

Program: Cesta autobusom pod Zobor, následne výstup na pyramídu. Po zostupe dolu sa autobusom presunieme na obed do časti Dolné Krškany (bažantí vývar, vyprážaný rezeň, zemiaky, šalát, nápoj), po ktorom bude nasledovať prehliadka múzea zbraní a malej ZOO.

Z organizačných dôvodov prosíme záujemcov, aby sa prihlásili najneskôr do 24. júna 2020 do 12:00 hod. u M. Hanusa, t.č. 0903 245 853.

Cena pre členov TJ Rozkvet je 5eur, pre deti do 12 rokov (členov) zdarma. Cena pre nečlena 15eur, pre deti do 12 rokov (nečlenov) 10eur. Sumu je možné zaplatiť v hotovosti u M. Hanusa, resp. prevodom na účet: SK58 0900 0000 0002 0216 8493

Tešíme sa na spoločné zážitky.

Predseda TJ Rozkvet

Michal Hanus

V Seredi 16.6.2020

       

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img