ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

14 ročná Barborka opakovane utiekla, opäť je nezvestná ! Mohla by sa pohybovať aj v našom okrese – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti ju vypátrali 9. 6. v Dubnici nad Váhom a tri dni na to opäť utiekla z domu.

Otec sa s ňou naposledy videl v piatok, 12. 6. ráno, keď odchádzal do práce. Počas dňa si ešte chvíľu písali no podvečer si mobilný telefón vypla a viac sa otcovi neozvala.

Barbora Pyšná má 14 rokov, na svoj vek pôsobí staršie. Je 150 cm vysoká, plnšej postavy, má hnedé oči, má dlhé vlnité hnedočervené vlasy. Na čele má materské znamienko a na krku má kožný defekt.

Z domu odišla v čiernych kapsáčových nohaviciach, v rifľovej bunde, obuté mala biele tenisky a so sebou si zobrala bielu cestovnú tašku s čiernou kabelkou, tzv. ľadvinkou.

Nezvestná študentka sa môže pohybovať nielen v okrese Galanta, ale aj v okolí Trenčína, Dubnice nad Váhom a blízkom okolí.

Ak ste ju spoznali a poznáte miesto jej súčastného pobytu, všetky informácie nám nahláste na linku 158 alebo nás kontaktujte cez súkromnú správu facebook sr – trnavský kraj.
ĎAKUJEME ZA POMOC!

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ 16.06.2020 – KR PZ Trnava

Vďaka občanom, ktorí nám poslali viacero tipov na pohyb nezvestnej, ju policajti z Dubnici nad Váhom našli a príde si ju tam vyzdvihnúť otec.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img