ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Na ukradnutom aute ďaleko nezašiel: 25. narodeniny oslávil v policajnej cele

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Páchateľ  preliezol v Trnave v noci z 5. na 6.6.  vysokú bránu pri rodinnom dome a za plotom vo dvore bolo treba už len vyskúšať, či nie je odomknuté. A bolo. Z predsiene  zobral kľúče od auta, ktoré stálo pred domom a nepozorovane s ním odišiel. V aute mal majiteľ osobné doklady spolu s platobnou kartou.  Po nahlásení krádeže zahájila polícia ihneď pátranie po ukradnutom aute Dacia Logan. Na druhý deň policajti PMJ kontrolovali takéto auto v Trnave. Lustráciou bolo potvrdené, že ide o auto na pátraní, preto jeho vodiča obmedzili na osobnej slobode.  Na ďalšie úkony podozrivého muža odovzdali vyšetrovateľovi. Ten po zhromaždení dôkazov obvinil 25 ročného muža z Brestovian z prečinu porušovania domovej slobody, krádeže a neoprávneného použitia platobnej karty. Medzičasom majiteľ zaznamenal aj pohyby na karte, z čerpacej stanice v Seredi a v Hlohovci, našťastie, išlo len o malé sumy. Mladý muž bol už v minulosti za krádež odsúdený, teraz sudca rozhodol o jeho väzobnom stíhaní.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Aj toto by ste mali komentovať , že to bol hnusny gadžo , alebo kto zastrelil človeka kvôli konarom , ktore mu trčali do zahrady gadžo

  2. Ten čo vraždil vo Vrutkach vôbec nebol cigan , ale gadžo bol spolužiakom môjho znameho ludia , len vymyšlaju aby sa robili dôležity

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img