ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

V hneve bodla svojho exmanžela blízko srdca

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Vyšetrovateľ ju obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy na chránenej osobe.

Bývalí manželia sa mali v pondelok večer pohádať a 66 ročná žena vytiahla zo zásuvky v kuchyni nôž, ktorým napadla muža. Zranený vyhľadal sám pomoc na stanici mestskej polície v Dunajskej Strede, kde mu policajti poskytli predlekársku pomoc a privolali záchranárov. S otvorenou bodnou ranou na hrudníku a reznou ranou do stehna bol prevezený do nemocnice.

Krátko po incidente polícia zadržala jeho bývalú ženu, ktorá sa ku všetkému priznala. Vyšetrovateľ ju po zabezpečení dôkazov obvinil a zároveň predložil návrh na jej väzobné stíhanie. Obvinená už v minulosti napadla svojho muža a nožom mu spôsobila povrchové zranenie.

O jej väzobnom stíhaní sa bude rozhodovať v najbližších hodinách. Za ublíženie na zdraví s následkom ťažkej ujmy jej hrozí trest odňatia slobody na 5 až 12 rokov.

Foto: TV JOJ

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img