ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Návštevy vo Fakultnej nemocnici Trnava sú opäť povolené

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
FN Trnava |MM|  Návštevy vo Fakultnej nemocnici Trnava sú opäť povolené. Je však potrebné dodržiavať nižšie uvedené pravidlá.

V rovnakom čase je možné pripustiť návštevu maximálne dvoch osôb pacienta/klienta. Výnimky je možné pripustiť z dôvodov hodných zreteľa, napr. v prípade, ak navštevujúci potrebuje podporu a sprievod alebo pri paliatívnom sprevádzaní v terminálnom štádiu ochorenia.

Prednostne sa realizujú návštevy vo vonkajších priestoroch nemocnice. Pri návšteve vo vnútornom prostredí si návšteva chráni dýchacie cesty rúškom.

Návšteva si vo vnútornom prostredí nemocnice musí dezinfikovať ruky.

Návštevné hodiny sú jednotné na všetkých klinikách a oddeleniach od 14:00 do 17:00 hod.

Návšteva je povinná dodržiavať pokyny personálu nemocnice.

Každá návšteva je povinná vo vnútornom prostredí zaevidovať sa v knihe návštev, ktorá sa nachádza na jednotlivých klinikách alebo oddeleniach.

Zakazuje sa návšteva v prípade príznakov akútneho respiračného ochorenia. Takéto osoby nemôžu vstúpiť do priestorov nemocnice vrámci návštevy pacienta/klienta.

Zakazuje sa návšteva návštevníkom s telesnou teplotou nad 37°C . Takéto osoby nemôžu vstúpiť do priestorov nemocnice vrámci pacienta/klienta.

Návšteva sa nepovoľuje osobám chorým alebo podozrivým z ochorenia COVID-19 a osobám podliehajúcim karanténnym opatreniam v súvislosti s ochorením COVID-19, iba pri paliatívnom sprevádzaní v terminálnom štádiu ochorenia.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img