ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Ďalší „čestný človek“ Pellegriniho vlády v chládku za korupciu miliónového rozsahu – píše predseda vlády SR

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ďalší „čestný človek“ Pellegriniho vlády v chládku za korupciu miliónového rozsahu. Úplne najkrajší je podtitul pod fotkou – ešte v týždeň volieb sa tváril ako bojovník proti korupcii.

#OdvážneÚprimnePreĽudí

zdroj: Igor Matovič, Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Tak manipulatívny nadpis a ešte aj to medializované na seredonline.
  Minule som čítal ako k vôli Budajovi uhynuli veľké sumce a tu nič.
  Vyváženosť a hlavne nezaujatosť je veľký problém tohto portálu.
  Matovič tu do slova ničí demokraciu a ekonomiku a tu nič.
  Škoda… V rokoch 2009,2010 to malo ako takú úroveň kde sa písalo o Seredi a podobne. Dnes to tu pôsobí ako olanoonline.sk

 2. Autor 4. júna 2020, 18:02 – svoje nazory vydavate za fakty. Ide o status predsedu vlady a u nas meneny nebol.

  Ale kludne mozete argumentami obsah prispevku I.Matovica vyvratit. Opakujem – argumentami. Neuviedol ste toziz uplne nic.

  Co sa tyka vyvazenosti – o vyjadrenie zatknutej osoby k tym uplatkom MAME ZAUJEM ! Urcite ho rad zabezpecite.

  A ubezpecujem Vas, ze aj vyjadrenie POLICIE ak bude k dispozicii zverejnime.
  A aby som bol uplne presny, ak tohto ci hociktoreho skorumpovaneho hajzla zatvoria do lochu, z dovodu objektivity a vyvazenia novin rad za nim zajdem do basy a prinesiem s nim rozhovor, ako sa mu dari a ako si nepoctivo ziskane prachy uziva.

  Dokladnost je skutocne dolezita a schvalujem ju.

 3. Pan Majko,ano,korupciu treba trestat, ale že sa tym chvalí Matovič? Premier by sa mal zaujímat o ine veci ,ktore Slovensko čakaju a nebudu príjemne a nie vešat si skalpy na opasok.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img