ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Informácia o pracovnom mieste – učiteľka MŠ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Základná škola s materskou školou kráľa Svätopluka Šintava
Informácia o pracovnom mieste – Učiteľ/ka MŠ
Termín nástupu: 1.9.2020

Učiteľka MŠ

zdroj: sintava.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Keď nemám pravdu, tak sa omlúvam, ale reakcia na môj príspevok sa dá napísať aj v rámci slušnosti, ja som nikoho neurážal.
    „Zamestnávateľ je povinný zverejniť základnú zložku mzdy v každej ponuke zamestnávania, a to na internetových portáloch poskytujúcich pracovnú inzerciu, na vlastnej internetovej stránke, na sociálnych sieťach, na bilbordoch, v novinách a časopisoch, v reklamných kampaniach a podobne.
    Pokutu za nedodržanie povinnosti zamestnávateľa zverejniť základnú zložku mzdy v inzerátoch môže uložiť Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny alebo príslušné úrady práce, sociálnych vecí a rodiny až do výšky 33 193,91 eura.“ Označené (okrem iného)som stiahol zo zákona.

  2. Zákon týkajúci sa povinného zverejňovania platu sa nevzťahuje na pracovné ponuky do štátnej služby (školstvo, úrady, polícia, …), teda rezorty, ktoré sa riadia pri zamestnávaní iným, špecifickým zákonom. Platové tarify pedagogických zamestnancov sú verejne dostupné na stránkach ministerstva školstva. Prosím, aby diskutujúci neobviňovali skôr, ako si svoje tvrdenia neoveria.

  3. Samozrejme,že máte pravdu pani Endelova,ale tu sa nič iného očakávať nedá.Je tu pár diskutujúcich,ktorí ozaj,ale ozaj vsetko ofrflu,počkajú si na názor majiteľa,a potom alebo prestanú,alebo ešte intenzívnejšie a to už sa neobejde bez urážok toho najväčšieho kalibru.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img