ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

V dnešný deň zasadli do školských lavíc aj žiaci ZŠ J.Fándlyho

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ Juraja Fándlyho, Fb |  Milé deti,

dnes máte svoj sviatok, Medzinárodný deň detí. Úprimne a zo srdca vám spolu so všetkými „dospelákmi“, zamestnancami školy, k nemu blahoželáme. Niektorým na diaľku a tým, ktorí po dlhých takmer troch mesiacoch nastúpili dnes do školy, zablahoželáme aj osobne.

Vaše pani učiteľky a pani vychovávateľky sa na vás veľmi tešili a pripravili si pre vás rôzne zábavno – náučné aktivity. Ani na tých, ktorí ste zostali doma, nezabúdame a naďalej sa vám budú vaši pedagógovia venovať.

Pani upratovačky a kuchárky nelenili a pred vaším nástupom vydezinfikovali každý kútik našej školy a jedálne, v triedach a na toaletách pribudli dávkovače na dezinfekciu a zásobníky na papierové utierky. Páni školníci pripravili na prevádzku vnútorné i vonkajšie priestory. V týchto prípravách nás podporoval aj náš zriaďovateľ, Mesto Sereď, ktorý distribuoval ochranné pomôcky a dezinfekciu pre vás a pre zamestnancov školy.

Žijeme v takých zvláštnych časoch, že aj nástup do školy, mnohí vnímame ako super darček k MDD. Ďakujem vám za vašu usilovnosť, milé deti, za to, že aj v domácom prostredí ste nepoľavili v učení. Neustále nás prekvapujete svojou snahou a chuťou zapájať sa do školského života. Či sú vaše pokroky malé alebo veľké, robíte nimi radosť nielen nám, ale aj svojim rodičom.

Nech sa vaše úspechy a vaša cieľavedomosť stanú inšpiráciou pre našich budúcich žiakov. Prajem vám, aby vaša snaha vždy bola odmenená úspechom, aby ste svoje detstvo prežívali v zdraví a porozumení spolu s milujúcimi rodičmi.

Krásny a slnečný Medzinárodný deň detí!

Renáta Šidlíková, riaditeľka školy

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img