ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Dobrá správa pre fanúšikov Horkýže Slíže – koncert sa bude konať v amfiteátri s vyššou kapacitou návštevníkov a nižším vstupným

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Len prednedávnom sme Vás informovali o pandemických koncertoch v mestskom múzeu skupín Fragile, Buty a Horkýže Síže. Vystúpení sa mohlo zúčastníť vzhľadom opatrenia z dôvodu koronavírusu iba obmedzený počet návštevníkov a to 99. Z toho sa odvíjala aj cena vstupeniek. Najviac by museli fanúšikovia zaplatiť za Horkýže Slíže a to 69,- eur.

Pre tých, ktorí sa plánovali koncertu zúčastniť, máme skvelú správu. Pre uvoľnenie opatrení sa od 10. júna povoľuje kapacita masových podujatí na 500 ľudí.

Koncert Horkýže slíže sa teda sťahuje na amfiteáter a vstupné teda na 18 euro.

Dátum ostáva piatok 26.6.2020 a bude malou náhradou za Seredský hodový jarmok.

Lístky si môžete zakúpiť kliknutím na tento odkaz.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img