ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Seredské deti oslávili svoj deň s maskotmi v uliciach mesta

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

1. jún už tradične oslavujú svoj sviatok všetky deti. V každom meste či obci sa v tento deň konajú rôzne oslavy.  V Seredi si Deň detí tí najmenší užili naozaj nezvyčajne.

Klaudia Fenclová Vančová, ktorá usporadúva Párty s maskotmi pripravila pre deti prechádzku s rozprávkovými postavičkami ulicami mesta.  Spiderman, Minnie a Mickey, Elza i Olaf odštartovali svoju dobrodružnú cestu od Jednoty, pokračovali smerom do parku na Námestí slobody, odtiaľ smerovali k parkovisku pri Lidli a nevynechali ani priestor pred Domom kultúry. Trasa viedla ďalej k Bille a na parkovisko pri Kauflande. Prechádzka pokračovala po uliciach Cukrovarská, M.R.Štefánika a späť k Jednote.

Deti boli z postavičiek nadšené a kto mal záujem, mohol sa na pamiatku s maskotmi odfotografovať. Na skvelé popoludnie budú dlho spomínať.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img