ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Ivetka a Lukyno z Dolnej Stredy si k drogám tak skoro nepričuchnú

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Galantskí policajti ich zadržali po zásahu kukláčov PPÚ v piatok, v rodinnom dome v Dolnej Strede, pre podozrenie z predaja drog.

Obchodovať s drogami mali v Seredi a v blízkom okolí. Pri domovej prehliadke našli policajti drogy ukryté v kuchynskej linke. Okrem toho na mieste zaistili použité striekačky, digitálnu váhu a 2440 eur v hotovosti. Podľa predbežných výsledkov mali pri sebe množstvo, z ktorého by sa dalo vyrobiť približne 40 jednorazových dávok pervitínu.

Vyšetrovateľka obvinila dvojicu zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi a spracovala návrh na ich väzobné stíhanie.

28 ročný Lukáš a 47 ročná Iveta boli v minulosti viac krát odsúdení pre krádeže.

Za distribúcii drog im teraz môže hroziť strata slobody na 3-10 rokov.

O policajnom zásahu v Dolnej Strede sme Vás informovali tu:

PRÁVE TERAZ: Policajná razia v rodinnom dome v Dolnej Strede

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. A znovu len jedno – uplne zlyhava prevencia !!

  Dokedy bude dopyt, dovtedy bude ponuka. Je nevyhnutne mysliet do buducnosti a uz dnes rieist, aby decka drogy odmietali. Jasne, vysledky nebudu ani za rok, ani za 3. Ale uz tak po 5 rokoch by mohol dopyt vyrazne klesnut.

 2. Boha ale svätý obrázok na stene to áno… 😁 Toto sú tí kresťania… Banda sfetovana a potom vidia zjavenia všade kde sa pohnú.. 🤷🤣

 3. Miloš. mýliš sa .najprv je ponuka potom príde dopyt.to je začiatok .potom to už je ako píšeš.ked si pozrieš akykolvek serial USA, SK.hociaky v každom spominaju drogy. v SK radiach TV zase to iste.pozri inkognito kolko tam majú naražok na drogy,skoro v každom diely

 4. Dokedy sa bude polícia tváriť, že niečo robí, keď chytá tie najmenšie rybičky, dovtedy sa situácia s drogami nezlepší. V Seredi každý vie už 20 rokov, kto tam šéfoval biznisu a nič sa nerobilo, kým sa to nezačalo viac medializovať. To akože policajti boli 20 rokov slepí a hluchí a museli si pozrieť reportáže od Kovešovej na markíze?? A prečo biznis pokračuje, prečo nepochytali všetkých, keď už sa pustili aj do „veľkých bossov“? Prečo je stále niekto nedotknuteľný? Veď aj v jednej reportáži od Kovešovej sa spomínal istý pán, ktorý chýba medzi zatknutými veľkými rybami a je známy tým, že sem-tam podhodí policajtom malú rybku, ktorá pre neho robí a všetci sú spokojní, policajti majú úspešný zásah do štatistík a vianočné odmeny a jemu biznis pokračuje nerušene ďalej… A my, občania, podľa vrchnosti skorej somári, platiť dane, držať hubu a krok…

 5. pán prezivkov Lexa presne tak všade sú „informatori“tí čo už davno majú sedeť povedal bi som že to je držané naschval čo bi potom robilo toľko policajtov keď bi vyčistili všetkých do jedného a isto bi sa to dalo keď je verejne tajomstvo kde predávajú takéto vitamíny na boj proti takýmto obchodníkom si ľudia dobre zaplatia nech to rovno zlegalizuju a bude vpokladničke omnoho viac ako teraz však komu to chutí nech si dá aj tak si dá keď chce a zakázané najviac chutí.Tento systemovy rasizmus nemá nič spoločné s demokraciou vždy na to doplatia len ľudia čo sú na konci všetkých reťazcov panstvo nezatvaraju za nič žiadna rovnoprávnosť otrokarstvo

 6. Bohuš 2. júna 2020, 14:40 – myslim si, ze moj zivot je uz kratky na to, aby som kazdy den riesil, ci bola skor sliepka, alebo vajce.

  Z logiky veci mi vychadza, ze ak nebude dostatok kuncaftov a bude znemoznene odoberat cudzim, tak sa ponuka presunie tam, kde dostatok kuncaftov je.

  Ale kludne to moze niekto vidiet aj inak.

 7. Miloš .kunčaftov bude vždy dost.s marihuanou má skusenosti 7až8 z 10 .čin už jadnorazovú alebo občasnu párty skusenosť

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img