ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

„Prispôsobujeme našu prácu novým podmienkam, s ktorými sa nikto doposiaľ nestretol.“ – zo stanoviska vedenia ZŠ Fándlyho

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď  /  Už zajtra sa niektoré deti vrátia k účasti na vyučovacom procese v základných školách. Na sociálnej sieti si rodičia školákov ZŠ Fándlyho mohli pozrieť status konštatujúci nepokosenú trávu a burinu v areáli školy.

Čomaj Jaroslav sa cíti smutne.

Tento dnešný pohľad na areál školy ma trochu bolí. V pondelok majú nastúpiť deti do školy a väčšinu času by mali tráviť vonku v burine po kolená, medzi zbytkami orezaných kríkov z jesene. 😥

 

 

Každá minca má dve strany – zvykne sa hovorievať a tak sme zisťovali dôvody tohto stavu u vedenia základnej školy:

Dobrý večer pán Majko,

Dovoľte mi vyjadriť sa k fcb statusu p. Čomaja, v ktorom píše o stave areálu našej školy.

Z okna činžiaku nevidieť intenzívnu prácu pedagógov a prevádzkových zamestnancov, ktorú dennodenne vykonávajú. Prispôsobujeme našu prácu novým podmienkam, s ktorými sa nikto doposiaľ nestretol. Je veľmi ľahké robiť závery, bez znalosti situácie.

Od rozhodnutia Mesta Sereď otvoriť základné školy, školské kluby a školské jedálne, vedenie školy spolu s administratívnymi a prevádzkovými zamestnancami intenzívne pracuje na bezproblémovom otvorení školy v súlade s Rozhodnutím Ministerstva školstva a Opatrením úradu verejného zdravotníctva SR. Chceme našim žiakom pripraviť bezpečné a príjemné prostredie, ktoré je nevyhnutné pre kvalitu výchovno-vzdelávacieho procesu. Naši žiaci sú pre nás naše  deti a celé svoje pracovné nasadenie sme nasmerovali na zabezpečenie  ich komfortu a bezpečnosti.

Napriek tomu, že nám posledné dni priniesli mnohé prekážky v podobe porúch pracovného náradia, či nečakanej práceneschopnosti zamestnancov, ktorí sú zodpovední  za údržbu vonkajšieho areálu, v pondelok privítame naše deti v škole, ktorá žiari čistotou a je v každom ohľade bezpečná nielen pre žiakov, ale aj pre zamestnancov.

S pozdravom, prajem príjemný zvyšok víkendu a ďakujem za ústretovosť a etický prístup

Renáta Šidlíková

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img