ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Stále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Máloktoré mesto sa môže pochváliť prírodou, akú máme v okolí Serede. A tak ako mnoho ľudí hovorí, že si túto prírodu musíme chrániť, tak je mnoho ľudí, ktorí ju zároveň ničia. S kľudným svedomím nechávajú po sebe v prírode neporiadok a je im úplne jedno, že odpadky musia po nich vyzbierať dobrovoľníci, ktorým záleží na životnom prostredí.

Na jedno takéto „smetisko“ v okolí skateboardovej dráhy upozornilo aj bistro Raketa. V trávnatej časti pri Váhu niekto zanechal odpadky aj napriek tomu, že sa tu nachádzajú odpadkové koše. Vzhľadom na nerešpektovanie dodržiavania čistoty, bistro Raketa po dohode s mestom, lavičky z nábrežia odstránilo. Po renovácii lavičiek budú síce na miesto vrátené, no miesto už bude monitorované.

Viac ako text Vám ale napovedia priložené fotografie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img