ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Pobočka Tatra banky v Seredi k 31.5. končí svoju prevádzku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Tatra banka pravidelne monitoruje využívanosť a rentabilitu svojich pobočiek a podľa toho upravuje ich počet a umiestnenie. Po prehodnotení ekonomickej efektívnosti rozhodlo vedenie banky ku dňu 31. mája 2020 ukončiť prevádzku svojej pobočky v Seredi na Námestí slobody 36A.

Pobočky jednotlivých bánk sa rušia najmä z dôvodu poklesu záujmu ľudí ju navštevovať a teda pobočka v danej lokalite stratí svoje opodstatnenie. Klienti Tatra banky zo Serede a okolia budú môcť ale ďalej využívať služby bankomatu. Okrem možnosti výberov budú môcť klienti využívať aj funkciu vkladov. Bankomat 2.0 s možnosťou vkladania peňazí na vlastný účet Tatra banka postupne nasadzuje do prevádzok na celom Slovensku. Vkladomat by mal byť v prevádzke 24 hodín 7 dní v týždni. Jeho funkcionalitu plánuje banka rozšíriť aj o ďalšie užitočné funkcie, ako napríklad vklad na iný účet.

V prípade ak klienti potrebujú navštíviť pobočku Tatra Banky, môžu tak urobiť na najbližšom mieste a to v Galante na Vajanského ulici.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img