ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Pekné miesto na oddych v Čepeni

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V Stredom Čepeni, na súkromnom pozemku, bola v mesiaci apríl 2020 vysadená popri ceste pri Váhu lipová alej. Jedná sa o súkromný pozemok, ktorý vlastní Štefan Bardiovský a cez tento pozemok roky prechádzajú ľudia počas prechádzok, cyklisti aj rybári. Ako sme Vás už v jednom z predchádzaúcich člákov informovali, za pomoci dobrovoľníkov tu bolo vysadených celkom 40 líp. Majiteľ pozemku oslovil aj primátora mesta Martina Tomčányiho s návrhom, aby jeden zo stromčekov zasadil aj on osobne. A keďže primátor vždy dobré veci rád podporí, lipu osobne doniesol a spolu so Štefanom Bardiovským, na začiatku novej aleje, strom zasadili.

V dotyku s alejou majiteľ pozemku osadil aj peknú lavičku. Teraz je toto miesto upravené, čo si ľudia určite všimnú. Ak pôjdete v Strednom Čepeni popri Váhu na prechádzku, určite si poseďte na novej lavičke s pekným výhľadom na Váh a okolitú prírodu. Lavička má na operadle výstižnú vetu – Ale je tu krásne… Horný Čepeň.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img