ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

„Ján Kuciak odhalil akí mafiáni sú na úrade vlády.“ – dnes by mal brutálne zavraždený novinár výročie svadby

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ján Kuciak a Martina Kušnírová majú dnes 2 výročie svadby.Novinár Ján Kuciak poukazoval na zločiny mocných.Odhaľoval prepojenia oligarchov na vedenie polície na prokuratúru na súdy,a na politickú stranu Smer.Marián Kočner dostal svojho šéfa Roberta Fica na post premiéra.A za to mal Marián Kočner politické krytie.Neskôr prišla Mária Trošková a s ňou aj taliansky mafiáni.Antonino Vadala dohodil Máriu Troškovú priamo k Robertovi Ficovi.A Robert Fico s Márie Troškovej urobil hlavnú štátnu radkyňu.Ján Kuciak odhalil aký mafiáni sú na úrade vlády.Robert Fico chcel na Slovensko zaviesť talianske drogové kartely.Ale novinár Ján Kuciak odhalil ich Scyllu a zistil všetky mená.Mená skorumpovaných policajtov prokurátorov a sudcov.Ale svoj článok nestihol dokončiť,pretože ho zavraždili,aj s jeho láskou Martinou Kušnírovou.Politická vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej je na súde.Zoltán Andruskó sprostredkovateľ politickej vraždy je už vo väzení bol odsúdený na 15 rokov.Strelec Miroslav Marček je neprávoplatne odsúdený na 23 rokov.Objednávateľ Marián Kočner sprostredkovateľka Alena Zsuzsová a vodič Tomáš Szabó o nich ešte súd rozhodne.Robert Fico a Robert Kaliňák hlavný objednávatelia politickej vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sú zatiaľ na slobode.Dúfam že už čoskoro vyšetrovatelia zatknú šéfa mafie Roberta Fica,Roberta Kaliňáka,Máriu Troškovú,Viliama Jasaňa a ich ľudí.

Zdroj: FB

(redakcia ani vydavateľ nemusia zdielať rovnaké názory na texty publikované v sekcii „názory, blogy, podnety, redakčná pošta, tak to vidím ja“)

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pripad Jana Kuciaka a jeho snubenice je preto vynimocny, lebo svojou brutalitou spustil lavinu vysetrovania, zatykania dovtedy nedotknutelnych ludi v politike, policii, justicii a prokurature, spravodlivo narati obcania donutili mafiu odstupit z klucovych postov v state a nastartoval obrodny proces v krajine.

    Proces pokracuje. Krok za krokom…

  2. pre Miloš Majko 5. mája 2020, 17:39
    Krok za krokom, padajú hlavy mocných ale bohužiaľ povedzme si úprimne, aj tuná je akýsi dvojitý meter. Kým pre jedných je osudným čo i len náznak komunikácie s Kočnerom, pre iných, je to bezproblémové. Takže ak má byť vyšetrovanie spravodlivé, má sa týkať všetkých bez rozdielu.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img