ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

2-ročného chlapčeka v Šintave včera zachraňoval záchranársky vrtuľník

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ATE |MM|  Záchranársky vrtuľník zo svojej základne v Nitre bol včera večer požiadaný o urgentný let do obce Šintava, kde za asistencie polície pristál na futbalovom ihrisku. Posádka rýchlej lekárskej pomoci priviezla leteckým záchranárom 2-ročného chlapčeka, ktorý doma náhle skolaboval a stratil vedomie. Po poskytnutí neodkladnej zdravotnej starostlivosti bol chlapček preložený na palubu vrtuľníka a s poruchou vedomia, v stabilizovanom stave bol vrtuľníkom prevezený do Národného ústavu detských chorôb v Bratislave.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. To malé bezbranné telíčko ktoré nevie nič čo sa snim deje .Prajem mu len to najlepšie do života aby teraz a aj naďalej bol s rodičmi.

 2. Vie niekto či je v poriadku? Dufajme ze ano vela sil a zdravia prajeme. Ak je to možne pomozeme hociakym sposobom,aj finančne..

 3. Všetkým Vám z celého srdiečka ĎAKUJEME za podporu 🙏❤️
  Každá jedna modlitba a pozitívna myslienka synčekovi veľmi pomôže. Doktori a sestričky sa o neho veľmi dobre starajú a všetko bude určite v poriadku. Je to náš miláčik a veľký bojovník a určite všetko dopadne dobre.
  Všetkých Vás veľmi prosím aby ste sa za neho modlili a mysleli na neho. Naštastie je v poriadku a stále mu robia rôzne vyšetrenia.
  Chcela som len všetkým co na neho myslite napísať veľké DAKUJEM.
  Mamička 👶❤️

 4. Mamička vôbec nemáte za čo to je najmenej čo môžme spraviť. Určite by sme pomohli aj inou formou keby potreboval niečo hocičo určite sa nájde plno ochotných ľudí čo pomôže. Prvoradé je zdravie a hlavne život ostatné veci už idú bokom. Takže silno držíme palce a keby niečo sme tu pre vás

 5. Ja mám vnúčika. Jediného. Vašemu drobčekovi z hlbokého srdiečka želám rýchle uzdravenie. A Vám silu a hlbokú vieru v jeho rýchle uzdravenie .

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img