ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Aj basketbalisti vedia bojovať :-)

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Počas zatvorenia športovej haly to nevzdali ani naši basketbalisti a basketbalistky. Dokázali trénovať každý zvlášť zo svojho domu ale zároveň spolu. Pre lepšiu motiváciu sme pre nich pripravila rôzne súťaže, do ktorých sa s radosťou zapojili. Výzvy boli prispôsobené všetkým vekovým kategóriám a popasovali sa s nimi tí väčší ale aj menší. Po zaslaní domácich videí bolo veľmi ťažké vybrať to najlepšie a preto sme sa rozhodli odmeniť všetkých za ich úsilie. Sme hrdí, že naše basketbalové talenty sa dokážu spojiť aj v takejto ťažkej chvíli, nezaháľajú a keďže basketbal milujú, trénovali ako najlepšie vedeli zo svojho domu každý deň. Najdôležitejšie však je, že sa navzájom podporovali, aj keď momentálne iba pomocou sociálnych sietí a tak dokázali, že sú jeden veľký tím a pred ich cieľom ich nič nezastaví. Prajeme im veľa zdravia, úspechov a tešíme sa, že  sa už čoskoro spolu stretneme v športovej hale.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img