ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

„Cieľom bude určiť hodiny, kedy nelietajú včely.“ – ministri Budaj a Mičovský majú záujem zachrániť včely

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Jar je aj tento rok plná kvitnúcich stromov , ale už viac rokov vnímam, že už nehučia včelami a inými opeľovačmi. Pri dome mám višňu a sledujem so smútkom, ako rok čo roky zhadzuje svoje biele neopeľené kvety a višní sa tam potom červená len trocha. Dávno už nerobíme višňový džem. Takto sa to mení všade. Náprava nebude jednoduchá, minulý týždeň som navrhol ministrovi Mičovskému jedno z nich : určiť presný čas, kedy smie dochádzať ku chemickým postrekom polí . Cieľom bude určiť hodiny, kedy nelietajú včely. Je to iba malý krok ku odstráneniu nadmernej chemizácie pôdohospodárstva, ale dýá sa urobiť rýchlo. Pán Mičovský ochotne s touto iniciatívou súhlasil a tak čím skôr vyjdeme so spoločnou legislatívnou iniciatívou.

Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Myslím,že za komančov sa to vyhlasovalo v miestnych rozhlasoch a včelari si svoje včelstva zabezpečili.Ako hovorí Matovič-načo vymyšlat koleso,ked je už vymyslene.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img