ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Polícia zasahovala v Trnave proti piatim mužom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Na Čajkovského ulici v Trnave sa nachádzala skupina piatich ľudí, ktorí pokrikovali do megafónu a po okolitých občanoch.

Príslušníci mestskej polície ich vyzvali, aby upustili od konania, keďže pre mimoriadnu situáciu je zakázané zhromažďovanie. Osoby výzvu neuposlúchli a na miesto sa následne dostavili aj hliadky Policajného zboru.

Prítomné osoby naďalej odmietali uposlúchnuť výzvy, ako aj preukázať svoju totožnosť. Bolo im oznámené, že budú predvedení na útvar za účelom zistenia totožnosti.

Pri predvádzaní kládli aktívny odpor a policajti voči nim použili donucovacie prostriedky. Na polícii sa naďalej správali agresívne a vulgárne. Všetci piati muži z Prievidze, Trenčína, Rimavskej Soboty, Liptovského Mikuláša a Senice sú riešení za priestupok proti občianskemu spolunažívaniu a priestupok na úseku civilnej ochrany.

Počas mimoriadnej situácie im hrozí pokuta 1659 Eur.
Incident sa zaobišiel bez zranenia.

Ilustračné foto

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Asi im už išli na nervy Matovičové tlačovky 😀 Neviem , keď toto skončí , ako to náš pán premiér aj prežije bez tých tlačoviek 😀

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img