ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

NAKA zasahuje v prípade korupcie v správe štátnych hmotných rezerv

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Národná kriminálna agentúra v rámci akcie „REZERVY“ od rána vykonáva zaisťovacie úkony v Žilinskom a Banskobystrickom kraji v súvislosti s korupčnou trestnou činnosťou z prostredia Správy štátnych hmotných rezerv SR.

Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie v tejto chvíli bližšie informácie nie je možné poskytnúť.

zdroj: Polícia SR

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. pre M4 sympatak??????…..asi ako kybel smradlavych hoven!!!!…..hajzel,skurvysyn,spina zlodejska vyjebana stareho kokota zdegenerovaneho….

  2. pre Miloš Majko 22. apríla 2020, 0:53
    Miloš, ty vieš za aké ceny sa nakupuje materiál teraz? Bo keď je dopyt po niečom, tak ceny idú hore a ešte vyššie 🙂 A teraz rypnem. Prečo sú v okolitých krajinách o cca 10 a viac centov nižšie ceny na liter paliva? Veď už tu nemáme zlý smer ale super vládu preplnenú ľudomilmi a odborníkmi, kam až oko dohliadne. Prečo sa neupravujú ceny aj u nás? Prečo sa neupravili ceny potravín ale tiež idú len hore? Hmm? Kde je chyba? Však Igor toho nasľuboval, že až žasnem, kedy to chce postíhať. Pred kamerami je viac než hollywoodska hviezda ale skutek utek.

  3. Ono ako sa zdá nejde o nákupné ceny. Ale zrejme pôjde o úplatky a to už je zásadný rozdiel u štátom plateného človeka. Všakže? Nechápem ľudí, čo vidia za všetkým Matoviča a keď idú okolo tak si doňho kopnú.

  4. pre Vlado 12:07 – nato aby u nás klesla cena za pohonné hmoty treba zmeniť zákon o dani. A tú zmenu musí niekto schváliť. Prečo nedali odborníci tvojej strany novelu zákona? Všetky vlády dostali 100 dní na zorientovanie ale súčastná opzícia útočí ako sršne na hnilé jablko.

  5. Lolo, taras blbosti,na to aby klesla cena pohonných látok,stačí aby ju predávajúci znížili a už je.Ale,na Slovensku podnikatelia,sú nenazranci,to isté platí aj o ostatných odvetviach. Zákon ceny nediktuje,daň sa ale musí platiť.Teraz dostávajú benzín a diesel za babku.Takze by mohli bezproblémové zlacnieť a ešte by mali ten istý zisk.No ale teraz zarábajú oveľa viacej.

  6. Táto vláda nieje hnile jablko ale prehnile,Matovič nieje začiatočník v
    politike-korupčný pán novinár,plačko a narcis ! Zrejme ste pán LoLo zabudli čo robila opozícia pred pár mesiacmi pod vedením M A T O V I Č A ,úplne iné a horšie veci ,ako terajšia opozícia. Za všetkým bol M A T O V I Č ,a presne teraz ten istý M A T O V I Č, robí to isté čo robil v opozícii len v koalícii,kladie svojím koaličným polená pod nohy,všetky jeho prešľapy hádže na svojich ministrov,atď,moc mu fandite???

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img