ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Vyhliadková lavička v campingu terčom krádeže

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Vyhliadková lavička v campingu bola obľúbeným miestom na oddych. Osadená do tesnej blízkosti Váhu bola v septembri 2018. Niekto sa ale rozhodol, že sa mu lavička zíde doma a že ju v noci z piatka 17. na sobotu 18. apríla jednoducho ukradne. Drzosť a odvaha zlodejov proste nepozná hranice. Vďaka všímavému občanovi Michalovi Škrabákovi, ktorý zbadal, že lavička je už pripravená na odvoz, sa krádeži podarilo zabrániť. Michal lavičku dočasne uschoval, bude opravená a osadená späť na svoje miesto.

AKTUALIZOVANÉ:

ĎALŠIE INFORMÁCIE K „TAKMER“ UKRADNUTEJ LAVIČKE V CAMPINGU. PRIMÁTOR VYZÝVA TÝCH ČO JU VYKOPALI, ABY SA PRIHLÁSILI, V OPAČNOM PRÍPADE VYPISUJE ODMENU 100€ ZA INFO O PÁCHATEĽOCH.

CITUJEME SLOVÁ PRIMÁTORA TOMČÁNYIHO:

❗️ Zo štvrtku na piatok v noci ktosi masívnu, agátovú lavičku, ktorá slúžila všetkým vykopal. Bola asi o 200 metrov ďalej – pri cestičke. Už len naložiť a skončila by u niekoho v záhrade. Vďaka telefonátu všímavého obyvateľa Michala, bola na miesto privolaná hliadka. Lavička ukradnúť nestihli.

Dovolím si požiadať tých, ktorí ju vykopali, aby sa ozvali na t.č. 0905 601174 – primátor, a dohodneme sa ako gentlemani. Dostanú šancu osadiť lavičku späť a osadia ešte jednu navyše. Tým bude vec vyriešená. Máte moje slovo. Čakám do piatku 24.4.2020.

Keď sa dotyční nezachovajú ako chlapi, vypisujem odmenu 100 eur za informácie vedúce k páchateľom, so všetkým čo súvisí s poškodzovaním cudzej veci. Určite si niekto spomenie na partiu, ktorá vo veľkom žúrovala v tejto časti v noci zo štvrtka 16. na piatok 17.

Informácie môžete volať aj na č. 159

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img