ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Zapojte sa do vedomostnej súťaže a zahútajte si!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Základná škola Juraja Fándlyho vyzýva všetkých žiakov seredských základných škôl a prvých štyroch ročníkov gymnázia, aby sa zapojili do novej vedomostnej súťaže s názvom HOOTAČI (čítaj HÚTAČI). Názov vznikol kombináciou slov HÚTAŤ a KAHOOT, čo je nástroj na vytváranie online kvízov.  Ako už názov napovedá,  cieľom súťaže bude vyhútať správne odpovede na otázky z rôznych oblastí ako je napríklad umenie, šport, logika, cestovanie ale i mnohé iné.  Na otázky treba však odpovedať nielen správne ale i rýchlo. Čas totiž beží.

24.4.2020 v čase od 11:00 do 12:00 sa uskutoční nulté kolo tejto súťaže. Súťažiť sa bude o prestížny titul „Najlepší seredský hootač“ a o drobné vecné ceny. J

Veríme, že súťaž seredských žiakov osloví, zabaví a že sa pri nej aj niečo nové naučia.

Viac informácií o tom ako sa súťaže zúčastniť a ako si Kahoot vyskúšať nájdete na plagáte.

PS1: V pláne sú i ďalšie kolá avšak zišli by sa nám malé sponzorské dary, ktoré by pomohli našu súťaž zatraktívniť.

PS2: Škola nezodpovedá za prípadné technické problémy, ktoré môžu nastať pri nestabilnom internetovom pripojení.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img