ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Vláda predstavila tri ďalšie opatrenia – kľúčová dohoda s bankami o odklade splátok úverov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes sa uskutočnil brífing predsedu vlády SR Igora Matoviča a podpredsedu vlády a ministra financií SR Eduarda Hegera so zástupcami bankového sektora o kľúčovej dohode s bankami o odklade splátok úverov.

Vláda predstavila tri ďalšie opatrenia:

1️. Odklad splátok úverov až do 9 mesiacov pre občanov.

2️. Odklad splátok úverov až do 9 mesiacov pre SZČO, malé a stredné podniky.

3️. Zvyšovaie rámca bezkontaktných platieb z 20€ na 50€.

 

zdroj: Úrad vlády SR

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Finačná pomoc podnikateľom,či živnostníkom,by mala vychádzať z danoveho priznania napr. za posledné 4 roky,ked mal vykázanu stratu,tak žiadnu finačnu pomoc by nemal dostať,lebo dobre vieme,že tá strata je umelo vytvorená..

  2. odlozenie splatok je este horsie ako ich priebezne platenie,ked sa vam to nakopi,a vy tolko nezarobite,bude problem to zaplatit.v prvom rade treba zastavit vsetky zisky poistovniam a odvody do poistovni,ked mali doteraz poistovne zisky tak nech teraz z toho ziju.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img