ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Smutná bilancia z noci: Náraz do stromu vodič neprežil, 4 spolujazdci sú zranení

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Polícia bola včera, krátko pred 22.00 h večer privolaná k vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na hlavnom ťahu pri obci Cífer smerom na Kaplnú. 21 ročný vodič z okr. Malacky viezol v aute Honda Civic ďalších 4 spolujazdcov. Pri jazde pravdepodobne nezvládol mladý vodič rýchlosť a riadenie auta, skončil mimo cestu, kde narazil do stromu. Náraz neprežil vodič auta, dve osoby utrpeli ťažké zranenia a dvaja sa zranili ľahko. Zranení boli prevezení do nemocnice. Okolnosti tragickej nehody vyšetrujeme ako usmrtenie.

Polícia upozorňuje najmä mladých ľudí, aby na cestách zbytočne neriskovali a pokiaľ to nie je pre nich nevyhnutné, aby nesadali za volant a zostali radšej doma. Treba si naozaj uvedomiť, že pri vážnych dopravných nehodách nejde o život len zúčastneným osobám, ale aj všetkým záchranným zložkám a policajtom, ktorí zasahujú na mieste.

– – –

KR HaZZ Trnava |MM|   Dňa 01. apríla 2020, krátko pred 22 hodinou, bola ohlásená dopravná nehoda, štátna cesta I/61, v katastri obce Cífer. Zasahujúci príslušníci po príchode na miesto udalosti prieskumom zistili, že ide o dopravnú nehodu jedného osobného motorového vozidla, ktoré sa nachádza mimo cesty, narazené v strome, so zakliesnenými troma osobami a ďalšie dve osoby sa nachádzali mimo havarovaného vozidla. Príslušníci v spolupráci s prítomnými posádkami ZZS postihnutým osobám poskytli predlekársku prvú pomoc, za pomoci hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, zakliesnené osoby vyslobodili z vozidla a odovzdali do ďalšej starostlivosti ZZS. Po vykonaní protipožiarnych opatrení a odstránení uniknutých prevádzkových kvapalín miesto udalosti odovzdali príslušníkom policajného zboru. Počas zásahu nedošlo k zraneniu príslušníkov.

Na mieste zasahovalo desať príslušníkov s tromi kusmi techniky, tri posádky ZZS a príslušníci policajného zboru.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img