ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Vláda vyhlásila núdzový stav

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Aktuálne máme na Slovensku potvrdených už 61 pacientov s ochorením COVID-19. Na dnešnom mimoriadnom rokovaní vlády sme preto ako prevenciu vyhlásili na území Slovenska núdzový stav.

Okrem toho bola prijatá ďalšia séria opatrení – na 14 dní budú zatvorené všetky maloobchodné prevádzky a prevádzky so službami okrem potravín, drogérie, lekární, trafík, pôšt, bánk, púmp, stravovacích prevádzok a obchodov s krmivom pre zvieratá. Stravovacie zariadenia však stravu budú môcť poskytovať len formou výdaja a donáškovej služby.

Chceme urobiť maximum, aby sa rýchlosť šírenia rapídne nezvýšila.
Zajtra bude opäť rokovať krízový štáb, o jeho záveroch vás určite budem informovať.

zdroj: Peter Pellegrini

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. A čo veľké firmy kde je veľa cudzincov a žiadne ruska su není.ako sa máme chrániť v práci.a veľmi ťažko sa zháňajú

 2. Prečo Mestský úrad vypisuje opatrenia a vydá škole prípis,že školníci majú robiť? Ministersvo píše -týka sa to VŠETKÝCH zamestnancov a školník max. 2x do týždňa ,ak je to ohrozujúce urobí kontrolu 1 hodinu.Tak isto upratovačky,kuchárky.

 3. FM logistic..dhl..dipex ..pecivarne..atd to kedy zavrú..? Až kým ludí ozaj nepokapú?milionarom je stale málo..lenže zaciname byt v situacii kde sa eura nedajú papať 😉 A „sranda“ je to že vela ludi tam nemá rúška…!!!!

 4. suhlasim stym že by mali zavriet aj velke firmy ako píše Firmy ..vela ludí ,,stravovanie spoločne ..vela bez rušok…ludia ako keby si to pýtali ..

 5. Epidémií sa už nedá zabrániť,tu ide o to,aby sa spomalila,aby nebol masový nával na zdravotníctvo.Podla vedcov sa počíta asi so 7 procentami ľudí,ktorí budú musieť byť na intenzívnom oddelení,asi 8-10 procent v nemocniciach,u vela ľudí nebudú žiadne veľké komplikácie.Zranitelni sú starší ľudia a to už teraz chorí,.To je skoro presný preklad,keď som počúval Nemecku stanicu.A ešte niečo koluje v nemeckých médiách.Jedna Nemecka firma je na dobrej ceste nájsť vakcínu proti korona vírusu,ale zamiešal sa do toho Americký Triumph,ktorý im ponúka strašne peniaze,aby pracovali a vakcínu dali len pre USA.No,čo na to povedať,ak to je pravda.

 6. Firmy 16. marca 2020, 6:13….zase pozor s tým plošným zatváraním, sú firmy, ktoré distribuujú potraviny, drogeriu atd…a myslím že zrovna FM patrí medzi ne…

 7. V susednom meste zabezpečil primátor rúžka a budú ich doručovať bezplatne r svojim obyvateľom na
  adresu cestou domových dôverníkov a prvom rade budú vybavení seniori.
  Urobí náš primátor nejaké ústretovosti voči občanom ?

 8. To s tým americkým vychcancom je pravda,ale firma sídliaca v Berlíne to odmietla a dodala,že vakcínu vyvíjajú pre všetkých infikovaných a nielen pre vyvolených..okrem toho ten vírus aj po tzv.vyliečení,zanechá stopy poškodenia v ľudskom tele..plúca,slezina..a časť toho vírusu sa tam,akože umrtví a čaka na dalšie znovuzrodenie..hold príroda:)))..začala čistku…

 9. Gulak súhlasím s tebou, akurát nie s tou prírodou. Jedine ak ma presvedčíš, že v Číne začali konzumovať netopierov len minulý rok. 😉

 10. Na TA3 bol rozhovor s českou virologičkou,ktorá jemne naznačila,že tento vírus neukazuje prírodne znaky:)))..asi tak

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img