ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Skvelý nápad Marcela Dániho online spojiť Seredčanov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prísne opatrenia vlády SR z dôvodu širenia sa koronavírusu sa dotkli každého z nás. Neľahká situácia nás, mimo iného, núti opúšťať domovy len v nevyhnutných prípadoch.

DJ Marcel prišiel v nedeľu večer so skvelou myšlienkou: v jeden čas – na jednom mieste online spojiť Seredčanov.

Cieľom bolo spríjemniť ľuďom nedeľný večer a po niekoľkých dňoch plných negatívnych správ priniesť do domovov pohodu a zábavu. Na svojom facebooku spustil online prenos a na želanie live hral všetkým, ktorí si o konkrétnu skladbu zažiadali. Na takomto online prenose je super to, že ľudia navzájom vidia, kto je prihlásení a môžu si zároveň písať odkazy.

Myšlienka sa stretla s obrovskou odozvou a online DJ Marcela sledovali nielen Seredčania ale aj jeho fanúšikovia z mnohých miest a obcí. Dokonca z Alžírska, Nemecka či Anglicka. Ľudia si nechali zahrať skladby nielen pre seba ale aj pre lekárov a sestričky, pre príslušníkov polície, predavačky, pre kolegov v práci, pre rodičov, pre svoje lásky či susedov. Všetci ocenili snahu, ochotu a skvelý nápad DJ Marcela.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img